Напишите нам
Ваше сообщение отправлено!
Напишите нам
Закрыть

ПЛР-діагностика гемофільозу та орнітобактеріозу птахів

ПЛР-діагностика гемофільозу та орнітобактеріозу птахів

В центрі уваги Лабораторії молекулярної діагностики ТОВ «ЦВД»: гемофільоз та орнітобактеріоз птахів.

Відтепер у ТОВ «Центр ветеринарної діагностики» з`явилася можливість діагностувати такі респіраторні хвороби птахів, як гемофільоз та орнітобактеріоз.

Збудниками цих хвороб є грамнегативні бактерії Avibacterium paragallinarum (APG) та Ornithobacterium rhinotracheale (ORT) відповідно. APG та ORT уражують усі вікові групи птахів та спричинюють подібну клінічну картину. Ці мікроорганізми активно розмножуються на поверхні верхніх дихальних шляхів та спричиняють чхання, кашель, коньюктивіти та набряки лицьової частини голови.

Для дієвого лікування необхідно диференціювати ці збудники. Але за допомогою класичних бактеріологічних методів це зробити важко, оскільки ці бактерії погано ростуть на живильних середовищах. Тому спеціалістами Центру ветеринарної діагностики був розроблений метод для виявлення бактерій у патологічному матеріалі за допомогою полімеразої ланцюгової реакції (ПЛР). Цей метод дозволяє швидко та точно виявити навіть незначну кількість збудника у патологічному матеріалі. Можливою є прижиттєва діагностика. Для цього необхідно надіслати до лабораторії змиви з верхніх дихальних шляхів від птахів із яскравими клінічними проявами інфекції. У випадку падіжу, збудників можна виявити у багатьох органах (синуси, повітряні мішки, трахеї, легені, серце, печінка, нирки).

Точний діагноз – запорука успішного лікування.

Найдрібніші деталі завжди в центрі нашої уваги.

Лаборатория молекулярной диагностики
Лаборатория молекулярной диагностики