Напишите нам
Ваше сообщение отправлено!
Напишите нам
Закрыть

Новий лабораторний комплекс «Центр Ветеринарної Діагностики» офіційно відкрито!

Новий лабораторний комплекс «Центр Ветеринарної Діагностики» офіційно відкрито!

22 вересня ц.р. відбулося урочисте відкриття нового лабораторного комплексу «Центр Ветеринарної Діагностики» - найбільшого недержавного діагностичного центру.

Центр було засновано в 2001 році, і за час 15-літньої історії з невеликої лабораторії він перетворився на незалежний лабораторний та науково-дослідний Центр, що здійснює діагностику хвороб сільськогосподарських тварин і птиці, аналіз кормів та води, а також проводить науково-дослідну роботу в галузі вірусології, бактеріології, імунології та патоморфології.

В Центрі ветеринарної діагностики розроблено та широко застосовується на практиці ряд комплексних моніторингових Програм:

  • серомоніторинг для оцінки епізоотичної ситуації в господарстві та управління здоров’я с/г тварин і птиці;
  • оцінка оздоровлення стада на фоні вакцинації;
  • моніторинг біохімічних показників крові с/г тварин і птиці для встановлення ризиків виникнення неінфекційної патології;
  • моніторинг якості сировини та кормів;
  • моніторинг епізоотичної ситуації щодо збудників маститу,
  • Програми диференційної діагностики ентеритів, респіраторних, репродуктивних проблем с/г тварин і птиці.

За 15 років діяльності у Центрі засновано Школу ЦВД, яка готує висококласних професіоналів, що успішно продовжують роботу в ЦВД, а також гідно представляють його як в Україні, так і за кордоном (Великобританія, Німеччина, США).

Спеціалісти Центру проводять як рутинні, так і унікальні дослідження, що дозволяють не тільки виявляти, але й диференціювати польові та вакцинні штами вірусів, а також патогенні та непатогенні штами бактерій та вірусів. Тут вперше у світі гістологічні дослідження використовують як інструмент для диференціювання більше сотні інфекційних та неінфекційних патологій організму тварин і птиці.

Сьогодні Центру довіряють близько тисячі вітчизняних і зарубіжних операторів ринку.

Незважаючи на стрімкий розвиток та успіхи, Центр не збирається зупинятися на досягнутому і продовжує розширення спектру послуг щодо контролю та діагностики актуальних хвороб сільськогосподарських тварин і птиці; дослідження продукції на наявність ГМО; дослідження якості молока, а також впроваджує нові послуги для діагностики хвороб домашніх улюбленців. Відкриття нового комплексу «Центр ветеринарної діагностики» - нова сторінка в його історії та новий виток у розвитку.

Відкриття пройшло в урочистій обстановці за участю керівників Міністерства аграрної політики та продовольства України, Держпродспоживслужби, представників ЄБРР, ФАО, науки та освіти, лідерів ринку в галузі надання лабораторних послуг, представників профільних асоціацій та преси.

Урочисту церемонію розрізання червоної стрічки здійснили заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Трофімцева Ольга Василівна, Голова Держпродспоживслужби України Лапа Володимир Іванович, директор ТОВ «Центр ветеринарної діагностики» Собко Ірина Олександрівна.

Директор ТОВ «Центр ветеринарної діагностики» Собко Ірина Олександрівна:

«Сьогодні ми відкриваємо новий комплекс, і я думаю, з цього починається новий виток нашого розвитку. У цей світлий сучасний комплекс ми увійшли не з порожніми руками. Ми маємо 15-річний досвід: інтелектуальний, технічний, методологічний досвід, а також великі амбіційні плани».

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Трофімцева Ольга Василівна:

«У питаннях євроінтеграції ось такі лабораторії, така система займає 80% усіх наших робочих питань. Тому важко переоцінити важливість такої знакової події. Я дуже рада, що такі лабораторії з’являються у нас в Україні».

Голова Держпродспоживслужби Лапа Володимир Іванович:

«Не так багато чогось відкривається сьогодні в Україні. І у цьому світлому приміщенні у мене таке враження, що це яскрава подія у розвитку діагностики і ветеринарної справи. Тому дуже тішить, коли такі події трапляються. Ви знаєте, що система діагностики у нас побудована, в основному, на утилізації державного потенціалу. Правильно це чи ні, але в частині досліджень, можливо, ми нейтралізуємо і регулювання, і взаємодію з приватним бізнесом. Розвиток діагностики та лікувальної справи стоїть на порядку денному і стоятиме надалі. Ми говоримо не просто про діагностику, а про діагностику в контексті руху вперед, в контексті євроінтеграції. У цій частині ви – піонери, і Ви мали і будете мати підтримку з боку Держпродспоживслужби, і я сподіваюсь, що спільними зусиллями ми продовжимо шлях до євроінтеграції».

В рамках заходу відбулася коротка екскурсія по лабораторіях і круглий стіл за участю лідерів галузі, голів профільних асоціацій, інститутів, голів ЄБРР і ФАО на тему:

«Місце та роль комерційних лабораторій діагностики хвороб тварин в забезпеченні епізоотичного благополуччя України. Впровадження європейського досвіду - нові можливості для держави ».

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Центр ветеринарної діагностики за адресою: м. Київ, вул. Кайсарова, 15.

Відкрити зображення в новому вікні або скачати в PDF