вул. Кайсарова 15 А, Kиїв, Україна +38 (044) 303 93 21
Лабораторія біохімії

Лабораторія біохімії проводить широкий спектр різних біохімічних досліджень крові для сільськогосподарських тварин і птиці.

 

Центр Ветеринарної Діагностики використовує автоматичний аналізатор Beckman Coulter серії UA і специфічні для нього тест-системи (США) для забезпечення точності результатів дослідження. Усі лабораторні результати контролюються програмами внутрішнього і зовнішнього контролю якості.

 

Особливо показовими і необхідними є моніторингові дослідження біохімічних показників крові корів різних фізіологічних груп. Ми розробили Програму моніторингу здоров’я для молочних ферм України, яка дозволяє слідкувати за метаболічним статусом тварин і якістю їх годівлі.

 

Центр Ветеринарної Діагностики надає широку інтерпретацію результатів біохімічних досліджень та рекомендацій щодо покращення ситуації. Ми виявляємо метаболічні відхилення і прояв аліментарних захворювань у тварин на ранніх стадіях, що дозволяє швидко скорегувати ситуацію та зберегти продуктивність стада.

Кількість послуг
Дослідів за місяць
Дослідів за весь час
ЗАЛИШИ КОНТАКТИ
МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО!
Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами якомога швидше!

*

*

*

ЦІКАВИТЬ КУДИ
ВІДПРАВИТИ МАТЕРІАЛ?
Відправляй посилку за адресою: «Новая Почта», м.Київ, вул.Кайсарова, буд.15А (адресна доставка). ПОЛУЧАТЕЛЬ – «Центр Ветеринарной Диагностики». КОНТАКТНЫЙ ТЕЛЕФОН – (067) 413-24-89. Контактное лицо – «Представитель».

Після відправки скажи нам № ТТН за телефоном – (067) 413-24-89.

ЦІКАВИТЬ ЯК
ВІДІБРАТИ МАТЕРІАЛ?
  • 1
    Переходь до  послуг
  • 2
    Тисни на потрібний тобі дослід
  • 3
    Натисни "Як відібрати матеріал?"

Ось і все! Дивись інструкцію відбору матеріалу для проведення твого досліду.

ЛАБОРАТОРІЯ БАКТЕРІОЛОГІЇ ТА ПАТАНАТОМІЇ

ЛАБОРАТОРІЯ ГІСТОЛОГІЇ

ЛАБОРАТОРІЯ АНАЛІЗУ КОРМІВ І ВОДИ

ЛАБОРАТОРІЯ МОЛЕКУЛЯРНОЇ ДІАГНОСТИКИ

ЛАБОРАТОРІЯ СЕРОЛОГІЇ

ЛАБОРАТОРІЯ БІОХІМІЇ

ЛАБОРАТОРІЯ ВІРУСОЛОГІЇ